obrazki zrobione ze znaków na klawiaturze
Baza wyszukanych haseł
 
Cytat
Diabeł ma więcej niż dwunastu apostołów. . Przysłowie szwedzkie
Strona początkowa Lolek Mp3 Obuwie Geox lotto nl
 
  Witamy

Atlas ryb akwariowych- wszystko o rybach w akwarium

Temat: jak wkleić obrazek zrobiony ze znaków na klawiaturze?
jak wkleić obrazek zrobiony ze znaków na klawiaturze?
  znalazłem na jakiejś stronie fajny obrazek ze znaków, ale gdy chcę go wkleić to coś się z nim robi...(zniekształca się;ściąga się do środka)
może mi ktoś pomóc?
Źródło: forum.travian.pl/showthread.php?t=51549Temat: Jak zrobić zrzut ekranu
Zrzuty ekranu za pomocą programu HandySnap (en)

Program do pobrania **TU**

Tak wygląda okno HandySnap'a z opisem poszczególnych funkcji:Opis funkcji:
� Zrzuty dowolnego fragmentu � klikajac w ta pozycje robimy zrzut dowolnego obszaru jaki sobie zaznaczymy myszka. Po kliknięciu zaznaczamy kursorem początek zrzutu i klikamy lewym przyciskiem myszki. Przeciągamy kursor na koniec wybranego obszaru i ponownie klikamy. Mamy już okienko zrzutu z wybranym fragmentem. Dalej to już tylko obróbka jeśli tylko chcemy lub zapisać na dysku.

� Zrzut aktywnego okna � najprościej, chwycić okno HandySnap'a wstawić w aktywne okno i kliknąć w ta pozycje i już mamy zrobiony zrzut. Dalej to tylko zapis lub obróbka.

� Zrzut całego pulpitu � myślę, ze nie potrzebuje tego dokładnie opisywać. Po kliknięciu robi zrzut całego ekranu tego co w danej chwili mamy aktywne, widoczne.

�Obróbka zrzutów � zrobimy zrzut a chcemy np. umieścić w ramce, dodać strzałkę .... itd.

� Symbole � [skrót kl. -S) pod ta pozycja mamy do dyspozycji gotowe strzałki (rożnego rodzaju) i inne gotowe znaki. Wystarczy w wybrany kliknąć myszka i kliknąć ponownie w oknie z rzutem. Pojawi sie tam ten znak co wybraliśmy i możemy łapiąc myszka przesuwać w dowolne miejsce.

� Dowolne kształty � (skrót kl. - B) otworzymy dodatkowe okienko. Jak pojedziemy sobie kursorem to taki będziemy mieć efekt zaznaczenia na zrzucie. Możemy sobie wybrać kolor, klikając w kwadracik lub grubość, przesuwając suwakiem.

� Kwadrat, elipsa, linia � (skróty kl. - E; R; L) podobnie jak wyżej. Mamy do wyboru kwadraty, ramki, elipsy, linie, strzałki w dowolnych kolorach i regulacje przezroczystości w celu np. zaznaczenia tekstu. Wybór kolorów-klikamy w kwadracik. Przezroczystość, grubość ramki regulowana suwakami a wybór linia, strzałka-odfajkować okienko. Wybór pomiędzy kwadratem a elipsą - klawiatura: E; R

� Text � (skrót kl. - T) Klikamy w pozycje i ponownie na zrzucie. Otworzymy okno do umieszczenia dowolnego tekstu na zrzucie. W okienku mamy wybór rodzaju textu, wielkości .. itd.

� Zapis na dysku � zwykły zrzut czy po obróbce klikamy w ta pozycje aby zapisać na dysku. Otworzy sie okno wpisujemy tytuł, wybieramy rozszerzenie (najlepiej .jpg lub .gif) i wskazujemy gdzie chcemy zapisać.

� Otwieranie pliku � np. mamy już zapisana fotkę na dysku a chcemy ja poddać obróbce. Wskazujemy, otwieramy i już ja mamy w HandySnap.

� Opcje� wiadomo, ustawienia ale to już, jak sobie kto życzy. Mamy tam również do wyboru języki (brak PL) min. niemiecki.
Warto jednak wejść w Opcje a następnie 'Automation Options', wybrać format (File Format) i zmienić z 'BMP' na 'JPEG' potwierdzając zmiany (ok) Można również zmienić miejsce zapisu obrazków. Tworzymy wcześniej folder o nazwie np. 'Moje zrzuty' i wskazujemy w opcjach programu (patrz fotka)Jeszcze mała uwaga, w dowolnym momencie możemy przestawiać wstawione symbole na zrzucie ale jeśli coś źle wstawimy i chcieli byśmy usunąć, wystarczy dany element chwycić myszka i przesunąć po za krawędź okienka zrzutu (schować).
Porada - operujemy klawiszami aby wybrać np. Kwadrat, elipsa, linia.
Źródło: elfograd.nmj.pl/viewtopic.php?t=935comp
Atlas ryb akwariowych- wszystko o rybach w akwariumobrazki Na Gadu Gadu Na Wielkanoc obrazki i emotikony na Gadu Gadu obrazki na Gadu Gadu do sciagniecia obrazki Na gadu gadu misie obrazki do pobrania jako tło na pulpit obrazki-gwiazdy jako ciała niebieskie obrazki do wydruku na całą strona A4
 • gimnazjum nr 2 opoczno
 • idz do podstrony;8340
 • okregowa komisja wyborcza
 • lampa;ikea
 • dakar 2
 • Cytat

  Historia wielkich wydarzeń na tym świecie zaledwie jest historią jego zbrodni. Francoise Marie Voltaire
  Dobry lek zawsze gorzki. Konfucjusz
  Historiam nescire hoc est semper puerum esse - kto nie zna historii ten jest zawsze dzieckiem, nie znać historii znaczy na zawsze pozostać dzieckiem. Cyceron
  I brak precedensu jest precedensem. Stanisław Jerzy Lec (pierw. de Tusch - Letz, 1909-1966)
  Aby kobiety gubić, trzeba kobiety lubić. Jan Sztaudynger

  Valid HTML 4.01 Transitional

  Free website template provided by freeweblooks.com